"A Vadászat a vadász számára egyrészt alkalom a szigorú önfegyelem gyakorlására, másrészt eszköz a többi élőlény megismeréséhez és megértéséhez. Megtanít gondolkodni, szabadságszeretetre, jó ízlésre és tiszteletre nevel. Elvezet a természet és a hozzá tartozó jelenségek elmélyült megfigyeléséhez. A Vadászat megfelelő irányba tereli a vadász személyiségének alakulását. Olyan etikai értéket fejleszt ki benne, amely nélkül a vadászat csupán az ösztönök gyarló megnyilvánulása volna." Földes László: A vadászat alapelvei
|
Villányi borzsongás - május 1-3 |
![]() |
![]() |
![]() |
Írta: Koren István | |
2008. április 03. | |
Tavaszi zsongás Villányban, a tüzes vörösborok hazájában!
Négy napos hosszúhétvége, változatos ingyenes családi programokkal! Bor és Gasztronómiai programok, borudvar vendég borvidékekkel, pálinka udvar, extrém sport bemutatók, amatõr motocross és quad versenyek (Nagyharsány), gyermek programok a hosszú hétvégén!
Május 1. csütörtök: 10:00-tól Városi majális a sportpályán 16:00 labdarúgó gálamérkõzés Fehér BorÁszok VS VörösBorÁszok Fehérek: Etyek-Tokaj-Dél-Balaton Vörösök: Eger-Szekszárd-Villány 19:00 BorZsongás Klub (Kultúrházban) 20:30 lllés és Fonográf emlékkoncert Sztárvendég: Szörényi Levente Játszik az FG4 zenekar
Május 2. péntek: Autós-Motoros majális 1. nap 10:00-tól Motoros találkozó látványos show elemekkel, Villányi Motoros Baráti Kör és az SV Club Magyarország VW Bogár és veterán autó találkozó. Gasztronómiai programok a bor- és pálinka udvarban, Villányi stifolder (szalámi) verseny. KONCERTEK: 19:30 JAM SESSION - VILLÁNY Ferenczi György és barátainak fergeteges hangulatú koncertje. Klasszikus örömzene neves vendég mûvészek részvételével!!! Szájharmonika: Ferenczi György (Rackajam, Herfli Davidson), Fuvola-ének: Török Ádám (a legendás Minibõl), Szaxofon: Bársony Bálint (Back II Black) És még sokan mások… 21:30 Házibuli a Nihil Chips zenekarral
Május 3. szombat: Autós-Motoros majális 2. nap 10:00-tól Egész napos programok a borudvarban. Nyitott pincék Villányban és a Villány-Siklósi borúton. Gasztronómiai programok a bor- és pálinka udvarban Villányi stifolder verseny döntõ, 2008 legjobb stifoldere szavazás és eredmény hirdetés. 16:00 Látványos veterán autós, motoros felvonulás a Villányi pincesoron. 19:30 SONNY and his Crazy Cuvée hatalmas buli a blues-, rock and roll és a rockabilly világából a borzsongás állandó zenekarával, (doboknál Fácán ex. Mystery Gang) 21:30 Házibuli a GARDEN zenekarral.
Töltsön el barátaival, családjával egy igazán remek hangulatú hosszú hétvégét Villányban! Sátorozási lehetõség van! Infoline: 06 20 317 6165 (Pauli Zoltán)
Kedvencekhez ad
Bookmark
Hits: 41318 Trackback(0)
Hozzászólások
(0)
![]() |
< Előző | Következő > |
---|